ÖNEMLİ DUYURU

Değerli katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz ve paydaşlarımız,

10-13 Haziran 2020 tarihleri ​​arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenmesi planlanan 39. Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı - İstanbul Kids Fashion’ı, iptal etme kararı aldığımızı bildirmek isteriz.

COVID-19 virüsü ile ilgili yaşanan son küresel gelişmeler ışığında, İstanbul Kids Fashion Fuarı katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın sağlığı ve güvenliği her zaman birinci önceliğimizdir.

Bu nedenle sektör paydaşlarıyla detaylı şekilde istişare edildikten ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın 20 Nisan 2020 tarihli yayınladığı resmi genelgesinde belirtildiği üzere; 1 Temmuz tarihine kadar olan tüm fuarların ertelenmesi bilgisinden sonra, İstanbul Kids Fashion 2020 fuarımızın zorlu bir kararla da olsa, bu yıl düzenlenmemesine karar verilmiştir.

Bir sonraki Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı – CBME Türkiye, planlandığı şekilde 6-9 Ocak 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Daha fazla bilgi web sitemizde ve resmi iletişim kanallarımızda yakın zamanda duyurulacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü'nün rehberliğini izliyor ve önerilerini uyguluyoruz. Aynı zamanda tüm ilgili makamlarla doğrudan irtibat kurmaya devam ediyoruz.

Verilmiş olan bu kararın toplumumuz ve sektörümüzün yararına olacağını anlayacağınıza inanıyor ve iptalin yol açtığı rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. 

Herhangi bir sorunuz için doğrudan İstanbul Kids Fashion – CBME Türkiye ekibi ile iletişim kurabilirsiniz.

Sizleri 6-9 Ocak 2021’de İstanbul’da gerçekleşecek CBME Türkiye fuarında ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımızla,

​​İstanbul Kids Fashion – CBME Türkiye Ekibi

6-9 Ocak'ta CBME Türkiye'de buluşalım!

İstanbul Kids Fashion, Informa Markets tarafından düzenlenen ve Türkiye’de uluslararası platformda bebek ve çocuk hazır giyim sektöründe yapılan en büyük fuar organizasyonudur. Fuar yılda iki kez; Ocak ayında Uluslararası Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı’nın (CBME Türkiye) içerisinde ve Haziran ayında ise ‘İstanbul Kids Fashion’ adı altında düzenlenmektedir.

Doğu ile batı arasında en önemli fuar merkezi konumuna ulaşan İstanbul'da, özellikle yurt dışından gelecek pazar alıcılarını katılımcı firmalarla buluşturacak fuar, sektöre ilişkin en son gelişmeleri yansıtıyor.

0-16 yaş arası bebek-çocuk hazır giyim ve aksesuarlarının sergilendiği fuar, Türkiye'nin tekstil üretimi konusundaki başarısıyla beraber her geçen yıl hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Dünya Modasında Trendleri Belirleyen Marka WGSN, İstanbul Kids Fashion'da!

WGSN Hakkında

İlkbahar-Yaz 2021 Trendlerini WGSN® ile Öğrenin.

İstanbul Kids Fashion gelecek sezon trendlerinden de haber olmanız için dünyanın lider trend belirleyici firması WGSN’i konuk ediyor. 10-13 Haziran 2020 tarihlerinde gerçekleşek CBME Türkiye/İstanbul Kids Fashion fuarı bünyesinde WGSN, renklerden kumaşlara, desenlerden aksesuarlara kadar bir çok konuda İlkbahar-Yaz 21 çocuk modası trendlerini anlatacak.

2

-
2

KATILIMCI OLUN

katılımcı olun

ZİYARET EDİN

ziyaretçi olun

BROŞÜRE GÖZ ATIN

en-new_0.jpg

Çocuk Giyimde Teknoloji Kullanımıyla Akıllı Ürünlerin Yükselişi

2

Günümüzün trendlerinden ‘akıllı ürünler’ her sektörü etkilediği gibi moda sektörünü de etkiliyor. Akıllı kıyafetleri, modern teknoloji ile....

Gece Şıklığı: Stil Sahibi Pijamalar şimdi Çocuk Modası'nda!

2

Çocukların gelişiminde sağlıklı bir uyku ve gece rahatlığı önemli bir yer tutmakta....